FiberLUX PRO

 

FiberLUX PRO lazer makinaları lazer kesim ve markalama için idean bir makinadır.Fiberoptik kablosu ile 150.000 saate kadar çalışma ömrü vardır. 

 

IPG Alman Lazer güç kaynağı ile yüzde 50 daha güçlüdür, 2019 Italyan teknolojisi

 

Özel üretim ekran ile daha kolay kullanım kolaylığı madeni daha rahat tanıma ve daha hassas modeller için daha doğru sonuç

 

Tüm metallerin üzerine resim,kazıma,logo,kesim ve resim işlermlerini 20μm gibi yüksek çözünürlükte 180x180 mm çalışma alanı ile yapmaktadır.

 

Cihaz 3 taraftan açılan kapak sayesinde ergonomik bir kullanıma sahiptir.FiberLUX PRO lazer ailesi 20 W,30 W, 50W ve 100 W arası güç özelliklerinde tüm üretim gereksinimlerini karşılamaktadır.  

 

Cihaz Z ekseni 0.01 hassasiyete sahip bir motor ile donatılmış olup kullanıcı dostu işleme optimizasyonu ve olası uzaktan kontrol için lazer odası kamera ile donatılmıştır.

 

FiberLUX PRO lazer makinaları (svg,dxf,bmp,plt,jpg,dwg,vb..) dosya uzantılarını kabul etmekte olup bunun dışında Elettrolaserin özel yazılımları ile kesim kolay ve özelleştirilmiştir.

 

FiberLUX PRO ile beraber, otomatik kesim mengenesi, vakum, yüzük alyans divizörü ve kamera gibi opsiyonel seçeneklerle kullanımı kolaylaştırın.

 

ELETTROLASER, lazerde lider!